Volg ons op

Over Stichting Lief

Stichting Lief

Winkel van Stichting LIEF

Op 11 maart 2017 opende Stichting LIEF de winkel aan de Calsstraat 2.
In het begin waren we 2 dagen per week geopend voor onze leden zodat ze hun spullen konden komen ophalen en uitzoeken.
Inmiddels zijn we 4 dagen per week geopend en kan iedereen binnen komen om te winkelen.

Wat is mooier dan voor zoveel mensen klaar te staan en die gebruik kunnen maken van de spullen in onze winkel. De verkoop van spullen met super lage prijzen maakt dat Stichting LIEF open kan blijven en dat hiermee de kosten gedekt kunnen worden.

Ondertussen wordt ook de vraag naar onze diensten groter en hebben we de lat hoger moeten leggen qua inschrijven als minima bij Stichting LIEF.
Zo weten we ook dat we de juiste doelgroep binnen de Stichting LIEF mogen ontvangen. Nog steeds bereiken we mensen die maandelijks de eindjes aan elkaar moeten knopen en dankzij onze winkel ook echt kunnen winkelen voor een super lage prijs.